Verslag ALV 2017

IMG_0413De Algemene Leden Vergadering 2017 is weer voorbij. We mogen zeggen dat het een zeer geslaagde vergadering was. De opkomst was hoog, zo hoog dat het wel eens een record kan zijn. En daar zijn we uiteraard als bestuur heel blij mee. Het geeft aan dat onze leden echt betrokken zijn bij het reilen en zeilen van onze club en dat de opzet van de ALV gewaardeerd wordt.

Bij binnenkomst stond er koffie en thee klaar met een lekker plakje cake verzorgd door onze gastheer Harry Otten van Oldtimer-wereld. Na een eerste rondje langs het aanwezige mobiele erfgoed, kon de vergadering van start. Deze verliep heerlijk snel en georganiseerd en resulteerde in de (her)benoeming het bestuur. Daarna kon eenieder genieten van de lunch bestaande uit soep en broodjes verzorgd door Désirée Berg.

Daarna was er ruim de tijd om al de aanwezige mooie voertuigen nader te bekijken. En er stond weer mooi spul tussen.

Op naar de sleuteldag op 9 april.